Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace

İstanbulİstanbul₺₺Café✓ Doğrulanmış Veri📍 Google Haritalar →
Mutfak
Café
Rezervasyon
Gerekmez

Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace Hakkında

Grammyİstanbul Karaoke Lounge@Terrace'de İstanbul'un şehrinin tempounu bir dakika bile dinlemeyen günlerin ardından sakin bir akşam geçirmek istiyorsanız buranın tam adresi. Şişli'de bulunan tarihi binada huzurlu ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in İstanbul.

Etiketler

ŞişliIstanbul

İletişim

Adres & Konum

Mesut Cemil sokak 42, 34387 İstanbul, İstanbul, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace'de fiyatlar nasıl?

Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace nerede?

İstanbul, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

What does Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace serve?

Café dishes.

Where is Grammy İstanbul Karaoke Lounge@Terrace located?

In İstanbul, Şişli, Istanbul.

Benzer Café Restoranları

Menüler: Mina Cafe menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları