Gül Tavukçuluk

★★★★½4.435 Google yorumu
Mutfak
Restaurant
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.4 (35 yorum)

Gül Tavukçuluk Hakkında

Barbaros Mahallesi'nin sokaklarındaki bu şirin restoran, İstanbul'un gizli münekkilidir. Gül Tavukçuluk, yerel lezzetlerinizi sunarken, klasik Türk mutfağının yeniden keşfedilmesini sağlar. Çarşı havasından kopmamanın keyfini çıkarırken, sade ve sıcak bir atmosferde lezzet dolu bir yemek deneyimi yaşarsınız.

Fotoğraflar

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Ataşehir.

Etiketler

AtaşehirIstanbul

Adres & Konum

Metinol Sokak, Barbaros Mahallesi, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Gül Tavukçuluk'de fiyatlar nasıl?

Gül Tavukçuluk, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Gül Tavukçuluk nerede?

Barbaros Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

What does Gül Tavukçuluk serve?

Restaurant dishes.

Where is Gül Tavukçuluk located?

In Barbaros Mahallesi, Ataşehir, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.4

35 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları