İskele Cafe & İzmir Lokmacısı

★★★½3.61.653 Google yorumu
İstanbulİstanbul₺₺Café✓ Doğrulanmış Veri📍 Google Haritalar →
Mutfak
Café
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★3.6 (1.653 yorum)

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı Hakkında

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı is a café restaurant in İstanbul, Sarıyer, Istanbul.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in İstanbul.

Etiketler

SarıyerIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Filtre Kahve
🍴 Espresso Bazlı Kahveler
🍴 Latte
🍴 Kek & Tatlılar

İletişim

Adres & Konum

İstinye Sahili, İstanbul, İstanbul, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı'de fiyatlar nasıl?

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı nerede?

İstanbul, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

İskele Cafe & İzmir Lokmacısı'de ne yenir?

En popüler yemekler: Filtre Kahve, Cappuccino, Avokado Toast.

What does İskele Cafe & İzmir Lokmacısı serve?

Café dishes.

Where is İskele Cafe & İzmir Lokmacısı located?

In İstanbul, Sarıyer, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

3.6

1.653 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Café Restoranları

Menüler: Mina Cafe menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları