Kahve Değirmeni

İstanbulSultangazi₺₺Café✓ Doğrulanmış Veri📍 Google Haritalar →
Mutfak
Café
Rezervasyon
Gerekmez

Kahve Değirmeni Hakkında

Kahve Değirmeni is a café restaurant in Sultangazi, Sultangazi, Istanbul.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Sultangazi.

Etiketler

SultangaziIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Filtre Kahve
🍴 Espresso Bazlı Kahveler
🍴 Latte
🍴 Kek & Tatlılar

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Kahve Değirmeni'de fiyatlar nasıl?

Kahve Değirmeni, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Kahve Değirmeni nerede?

Sultangazi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Kahve Değirmeni'de ne yenir?

En popüler yemekler: Filtre Kahve, Cappuccino, Avokado Toast.

What does Kahve Değirmeni serve?

Café dishes.

Where is Kahve Değirmeni located?

In Sultangazi, Sultangazi, Istanbul.

Benzer Café Restoranları

Menüler: Mina Cafe menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları