Keçinin Yeri Balık Restorant

★★★★½4.71.282 Google yorumu
İstanbulSarıyer₺₺Restaurant✓ Doğrulanmış Veri📍 Google Haritalar →
Mutfak
Restaurant
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.7 (1.282 yorum)

Keçinin Yeri Balık Restorant Hakkında

"Keçinin Yeri Balık Restorant, Sarıyer'ın sakin atmosferine uygun bir tercih. Lokasyonu İstanbul'un önemli tarihi dokusuna oldukça yakın, bu yüzden hafta sonu gezi yaparken uğramalarınızı değerlendirebilirsiniz. Balık seveticilerin bir numaralı adresi olan Keçinin Yeri, Balık ve melez yemeklere özel bir odaklanarak İstanbul'un yöresine hayranlık uyandıran bir deneyim sunuyor."

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Sarıyer.

Etiketler

SarıyerIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Mevsim Balıkları
🍴 Izgara Levrek
🍴 Kalamar Tava
🍴 Mezeler
🍴 Salata

Adres & Konum

Maden Mahallesi, 34450, Sarıyer, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Keçinin Yeri Balık Restorant'de fiyatlar nasıl?

Keçinin Yeri Balık Restorant, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Keçinin Yeri Balık Restorant nerede?

Sarıyer, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Keçinin Yeri Balık Restorant'de ne yenir?

En popüler yemekler: Izgara Levrek, Balık Çorbası, Midye Dolma.

What does Keçinin Yeri Balık Restorant serve?

Restaurant dishes.

Where is Keçinin Yeri Balık Restorant located?

In Sarıyer, Sarıyer, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.7

1.282 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları