Sarıyer Hünkar Börekçisi

★★★★½4.61.797 Google yorumu
Mutfak
Restaurant
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.6 (1.797 yorum)

Sarıyer Hünkar Börekçisi Hakkında

Sariyer Hunkar Borekcisi, Sariyer merkezdeki en sevilen borekci ustalarindan biri olarak el yapimi yufka ve taze ic malzemeleriyle hazirlanan borek cesitlerini sabahın erken saatlerinden gün boyunca servis etmektedir. Tatli ve tuzlu borek cesitleri; Sariyer pazari ve Bogaz kıyısı gezintisinin ardından en lezzetli atlıştırmalıkları sunmaktadir. 1.797 yorum ve 4.6 puanla Sariyer Merkez'in en yüksek degerli boregi mekanindan biridir.

Fotoğraflar

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

Sariyer Merkez'in 4.6 puanli boreki ustasi. 1.797+ yorum — el yapimi yufka ve taze ic ile hazirlanan tuzlu-tatli borek cesitleri; Sariyer pasarı sonrasi vazgeçilmez durak.

4.6 puan / 1.797+ yorum — Sariyer Merkez'in en güvenilir el yapimi borek ustasi

Etiketler

BorekSariyerEl YapimiTazeTuzlu BorekTatli BorekSabahPastane

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Su Böreği
🍴 Kıymalı Börek
🍴 Peynirli Börek
🍴 Çay

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Sarıyer Hünkar Börekçisi'de fiyatlar nasıl?

Sarıyer Hünkar Börekçisi, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Sarıyer Hünkar Börekçisi nerede?

Merkez Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Sarıyer Hünkar Börekçisi'de ne yenir?

En popüler yemekler: Serpme Kahvaltı, Menemen, Kaymak & Bal.

What does Sarıyer Hünkar Börekçisi serve?

Restaurant dishes.

Where is Sarıyer Hünkar Börekçisi located?

In Merkez Mahallesi, Sarıyer, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.6

1.797 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları