Badem Kahvaltı ve Döner

★★★★½4.72.226 Google yorumu
Mutfak
Restaurant
Saatler
Mo-Su 07:00-20:00
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.7 (2.226 yorum)

Badem Kahvaltı ve Döner Hakkında

Badem Kahvaltı ve Döner is a restaurant restaurant located in Kazlıçeşme Mahallesi, Zeytinburnu, Istanbul.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Zeytinburnu.

Etiketler

ZeytinburnuIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Et Döner
🍴 Tavuk Döner
🍴 Dürüm Döner
🍴 Ayran

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Badem Kahvaltı ve Döner'de fiyatlar nasıl?

Badem Kahvaltı ve Döner, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Badem Kahvaltı ve Döner nerede?

Kazlıçeşme Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Badem Kahvaltı ve Döner'de ne yenir?

En popüler yemekler: İskender Kebap, Tavuk Döner, Et Döner.

Badem Kahvaltı ve Döner saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

Çalışma saatleri: Mo-Su 07:00-20:00.

What does Badem Kahvaltı ve Döner serve?

Restaurant dishes.

Where is Badem Kahvaltı ve Döner located?

In Kazlıçeşme Mahallesi, Zeytinburnu, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.7

2.226 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları