Dönerci Cemal

★★★½3.81.086 Google yorumu
Mutfak
Restaurant
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★3.8 (1.086 yorum)

Dönerci Cemal Hakkında

Dönerci Cemal, İçerenköy'de saklanan bir mutfağın secretidir. İstanbul'un gizli bir köşesinde yer alan bu restauranız, lezzeri ve sıcak sunumuyla sizi evde hissetmenize yardımcı ediyor. Yemekleri, Ataşehir'in kalbinde pişirilip, sunuluyor.

Fotoğraflar

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

İçerenköy Mahallesi'nün sevilen mahalle mekanı — lezzetli döner ve hızlı servis ile öne çıkan güvenilir adres.

Etiketler

AtaşehirIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Et Döner
🍴 Tavuk Döner
🍴 Dürüm Döner
🍴 Ayran

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Dönerci Cemal'de fiyatlar nasıl?

Dönerci Cemal, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Dönerci Cemal nerede?

İçerenköy Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Dönerci Cemal'de ne yenir?

En popüler yemekler: İskender Kebap, Tavuk Döner, Et Döner.

What does Dönerci Cemal serve?

Restaurant dishes.

Where is Dönerci Cemal located?

In İçerenköy Mahallesi, Ataşehir, Istanbul.

Ziyaretçi Yorumları

5 yorum
M

Mehmet K.

Google · Mayıs 2026

Döner mükemmel — et kalitesi çok yüksek, ince ince kesilmiş. Ekmek de taze. Tekrar geleceğim.

A

Ayşe Y.

Google · Nisan 2026

Hızlı servis, lezzetli döner. Öğle aralarında buraya üşüşmek anlaşılır. Kesinlikle tavsiye.

H

Hasan D.

Google · Mart 2026

İstanbul'da bu fiyata bu kalitede döner bulmak zor. Porsiyon da doyurucu, soslar harika.

F

Fatma Ö.

Google · Şubat 2026

Et kalitesi iyi, pişirme tam kıvamında. Yanındaki turşu ve soğan da çok güzel.

M

Murat T.

Google · Ocak 2026

Mahallenin en iyi dönercisi. Sabah açılışından kapanışa kadar kalabalık, bunun sebebi kalite.

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları