Fiko Ocakbaşı

★★★★★3.91.643 Google yorumu
Mutfak
Turkish
Saatler
Mo-Su 12:00-00:30
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★3.9 (1.643 yorum)

Fiko Ocakbaşı Hakkında

Fiko Ocakbaşı is a turkish restaurant located in Yeniköy Mahallesi, Sarıyer, Istanbul.

Fotoğraflar

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Sarıyer.

Etiketler

TurkishSarıyerIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Adana Kebap
🍴 Kuzu Şiş
🍴 Tavuk Şiş
🍴 Mezeler
🍴 Salata

İletişim

Adres & Konum

Köybaşı Caddesi, Yeniköy Mahallesi, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Fiko Ocakbaşı'de fiyatlar nasıl?

Fiko Ocakbaşı, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Fiko Ocakbaşı nerede?

Yeniköy Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Fiko Ocakbaşı'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Şiş Kebap, Patlıcan Kebabı.

Fiko Ocakbaşı saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

Çalışma saatleri: Mo-Su 12:00-00:30.

What does Fiko Ocakbaşı serve?

Turkish dishes.

Where is Fiko Ocakbaşı located?

In Yeniköy Mahallesi, Sarıyer, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

3.9

1.643 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Turkish Restoranları

Menüler: Bilakis menü ve fiyatları · Konak Et Lokantasi menü ve fiyatları · Çiğköfteci Mehmet Usta menü ve fiyatları · Yeniköy Lokantası menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları