Kosor Çağ Kebap

★★★★½4.6522 Google yorumu
Mutfak
Turkish
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.6 (522 yorum)

Kosor Çağ Kebap Hakkında

Bağlarbaşı'nda huzur bulacağınız evimizin mutfağından eserler sunuyoruz. Kosor Çağ Kebap, Maltepe'nin tadı ve İstanbul'un gizli köşesinin birleşiminden doğuyor. Farklı lezzetleri yalın bir şekilde sunuyor ve size nostaljik bir yeme-içme deneyimi sunuyoruz.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Maltepe.

Etiketler

TurkishMaltepeIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Adana Kebap
🍴 Kuzu Şiş
🍴 Tavuk Şiş
🍴 Mezeler
🍴 Salata

İletişim

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Kosor Çağ Kebap'de fiyatlar nasıl?

Kosor Çağ Kebap, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Kosor Çağ Kebap nerede?

Bağlarbaşı Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Kosor Çağ Kebap'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Şiş Kebap, Patlıcan Kebabı.

What does Kosor Çağ Kebap serve?

Turkish dishes.

Where is Kosor Çağ Kebap located?

In Bağlarbaşı Mahallesi, Maltepe, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.6

522 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Turkish Restoranları

Menüler: Bilakis menü ve fiyatları · Konak Et Lokantasi menü ve fiyatları · Çiğköfteci Mehmet Usta menü ve fiyatları · Yeniköy Lokantası menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları