Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe

★★★★½4.42.438 Google yorumu
İstanbulİstanbul₺₺Dessert Shop✓ Doğrulanmış Veri📍 Google Haritalar →🌐 Web Sitesi
Mutfak
Dessert Shop
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.4 (2.438 yorum)

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe Hakkında

Fatih'in gizli köşesinde, tarihsel sokaklarda bir damla şölene ev sahipliği yapan Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe, kadayıf severlerin uğrak adresi. Yaşar Usta'nın el emeği ile hazırlanan klasik Burma kadayıfı, lezzet profillerini ve kıvamlarını keşfetmeye davet ediyor.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in İstanbul.

Etiketler

FatihIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Baklava Çeşitleri
🍴 Künefe
🍴 Kadayıf
🍴 Çay

İletişim

Adres & Konum

Hırka-i Şerif Mah. (Fevzipaşa Cad.), İstanbul, İstanbul, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe'de fiyatlar nasıl?

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe nerede?

İstanbul, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe'de ne yenir?

En popüler yemekler: Baklava, Künefe, Sütlaç.

What does Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe serve?

Dessert Shop dishes.

Where is Yaşar Usta Burma Kadayıf & Künefe located?

In İstanbul, Fatih, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.4

2.438 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Dessert Shop Restoranları

Menüler: Tarihi Hafiz Ali Pastanesi menü ve fiyatları · ÖNDER Pastanesi / G.O.Paşa Şubesi menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları