Adana Ocakbaşı Suadiye

★★★★41.131 Google yorumu
Mutfak
Adana Kebap & Ocakbaşı
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4 (1.131 yorum)

Adana Ocakbaşı Suadiye Hakkında

Adana Ocakbaşı Suadiye, İstanbul'un seçkin Asya kıyı mahallelerinden Suadiye'de Adana tarzı kebap restoranıdır. Türkiye'nin en ünlü baharatlı kıyma kebabının anavatanı güney şehri Adana'dan adını alan restoran, otantik Adana kebap kültürünü Marmara kıyısındaki varlıklı Suadiye bölgesine taşıyor.

Fotoğraflar

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

Asya Marmara kıyısında seçkin Suadiye'de Adana tarzı kebap restoranı. İstanbul'un en varlıklı mahallelerinden birinde otantik Adana kebap kültürü.

Suadiye'de otantik Adana kebap kültürü — Adana'nın güçlü baharatlı güney lezzetleri İstanbul'un seçkin Asya deniz kıyısına taşındı.

En İyi Olduğu Durumlar

❤️ RomantikSeçkin Suadiye'de otantik Adana kebap — rafine ortamla güçlü güney Türk lezzetleri
👨‍👩‍👧 AileMarmara kıyısında Suadiye'de tüm aile için Adana tarzı kebaplar

Etiketler

KebapKadıköyTurkish Cuisine

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Adana Kebap
🍴 Kuzu Şiş
🍴 Ciğer Şiş
🍴 Mezeler
🍴 Künefe

İletişim

Adres & Konum

Ayşe Çavuş Caddesi, Suadiye Mahallesi, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Adana Ocakbaşı Suadiye'de fiyatlar nasıl?

Adana Ocakbaşı Suadiye, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Adana Ocakbaşı Suadiye nerede?

Suadiye Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Adana Ocakbaşı Suadiye'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Şiş Kebap, Patlıcan Kebabı.

What does Adana Ocakbaşı Suadiye serve?

Kebap and Turkish grilled dishes.

Where is Adana Ocakbaşı Suadiye?

In Suadiye Mahallesi, Kadıköy, Istanbul.

Ziyaretçi Yorumları

7 yorum
Ş

Şükran K.

Google · Eylül 2025

Suadiye'de Adana kebap için burası şart. Adana Ocakbaşı gerçekten Adana tarzını yaşatıyor. Baharatlı, lezzetli, ocak kokusuyla. Çok başarılı.

O

Oğuz S.

Google · Ağustos 2025

Patlıcanlı Adana kebap mükemmeldi. Ateşte patlıcan ve üstünde baharatlı kebap harika oluyor. Suadiye'de bu adres çok iyi.

B

Belgin D.

Google · Ekim 2025

Urfa kebap baharatsız sevenler için iyi. Ben Adana'yı tercih ediyorum. İkisi de çok başarılı. Suadiye'nin en iyi kebap yeri.

B

Bülent B.

Google · Temmuz 2025

Ciğer burada çok iyi yapılıyor. Lahmacun da ince ve çıtır. Adana Ocakbaşı Suadiye'de güney mutfağının bayrağını taşıyor.

N

Nurdan M.

Google · Eylül 2025

Adana kebap için İstanbul'da birkaç adres var. Bu Suadiye'deki çok başarılı. Baharat dengesi tam yerinde. Ocak kokusu iştah açıyor.

K

Kenan T.

Google · Ağustos 2025

Lahmacun çok ince ve baharatlı. Adana kebap da mükemmel. Suadiye'de güney lezzetleri için bu adres çok güzel.

S

Selda A.

Google · Ekim 2025

Adana kebap dışarıda her yerde var ama hepsi aynı değil. Adana Ocakbaşı Suadiye gerçek anlamda otantik yapıyor.

Tüm Google yorumlarını gör →
🥩

İstanbul Rehberi

İstanbul Kebap Rehberi

Adana, İskender, lahmacun — İstanbul'da denemeye değer her çeşit.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları