Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri

★★★★½4.7Google yorumu
Mutfak
Kebap
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.7 (0 yorum)

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri Hakkında

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri is a kebap restaurant in Güngören, Güngören, Istanbul.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Güngören.

Etiketler

GüngörenIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Adana Kebap
🍴 Kuzu Şiş
🍴 Tavuk Şiş
🍴 Mezeler
🍴 Salata

İletişim

Adres & Konum

Merkez Mah. Tayfun Sok. No:8-10, 34164 Güngören, Güngören, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri'de fiyatlar nasıl?

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri nerede?

Güngören, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Şiş Kebap, Patlıcan Kebabı.

What does Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri serve?

Kebap dishes.

Where is Bağdat Ocakbaşı Cezayir'in Yeri located?

In Güngören, Güngören, Istanbul.

Benzer Kebap Restoranları

Menüler: Whisper Kitchen Bar menü ve fiyatları · Zeynel Acar Kebap & Steakhouse menü ve fiyatları · Keyf-i Dürüm Kebap menü ve fiyatları · Elle'ye Kebap menü ve fiyatları

🥩

İstanbul Rehberi

İstanbul Kebap Rehberi

Adana, İskender, lahmacun — İstanbul'da denemeye değer her çeşit.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları