HD İskender

★★★★½4.72.226 Google yorumu
Mutfak
Kebap
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.7 (2.226 yorum)

HD İskender Hakkında

Kadıköy'ün tarihi_caferağa Mahallesi'nde konumlanan HD İskender, kebap severlerin gönlünü fethediyor. Lezzetli kebapları ve samimi atmosferi ile dikkat çekiyor.printStats

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local kebap spot in Kadıköy.

Etiketler

KebapKadıköyTurkish Cuisine

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 İskender
🍴 Et Döner
🍴 Ayran

İletişim

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

HD İskender'de fiyatlar nasıl?

HD İskender, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

HD İskender nerede?

Caferağa Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

HD İskender'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Şiş Kebap, Patlıcan Kebabı.

HD İskender saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

Çalışma saatleri: Mo-Su 10:00-21:30 (tahmini).

What does HD İskender serve?

Kebap and Turkish grilled dishes.

Where is HD İskender?

In Caferağa Mahallesi, Kadıköy, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.7

2.226 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Kebap Restoranları

Menüler: Whisper Kitchen Bar menü ve fiyatları · Zeynel Acar Kebap & Steakhouse menü ve fiyatları · Keyf-i Dürüm Kebap menü ve fiyatları · Elle'ye Kebap menü ve fiyatları

🥩

İstanbul Rehberi

İstanbul Kebap Rehberi

Adana, İskender, lahmacun — İstanbul'da denemeye değer her çeşit.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları