Şanli Urfa Dürüm House

★★★★½4.5240 Google yorumu
Mutfak
Restaurant
Saatler
24/7
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.5 (240 yorum)

Şanli Urfa Dürüm House Hakkında

Şanli Urfa Dürüm House, İnönü Mahallesi'nin kalbinde yer alan yerli bir lezzetler evi. İster akşamcı olarak ister aile buluşmalarınız için tercih ediyorsanız, sundukları Urfa'nın yerel lezzetleri ve sıcak konukseverlikle tatmak isteyeceğiniz yerlerdendir. Fiyatları orta segmentte olan restoran, 240 yorumun 4.5 puanda yer almaktadır.

Fotoğraflar

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Şişli.

Etiketler

ŞişliIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Adana Dürüm
🍴 Tavuk Dürüm
🍴 Dürüm Çeşitleri
🍴 Ayran

Adres & Konum

Babil Sokağı, İnönü Mahallesi, İstanbul

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Şanli Urfa Dürüm House'de fiyatlar nasıl?

Şanli Urfa Dürüm House, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Şanli Urfa Dürüm House nerede?

İnönü Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Şanli Urfa Dürüm House'de ne yenir?

En popüler yemekler: Izgara Köfte, Mercimek Çorbası, Pilav.

Şanli Urfa Dürüm House saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

Çalışma saatleri: 24/7.

What does Şanli Urfa Dürüm House serve?

Restaurant dishes.

Where is Şanli Urfa Dürüm House located?

In İnönü Mahallesi, Şişli, Istanbul.

Yorumlar ve Değerlendirme

4.5

240 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restaurant Restoranları

Menüler: Köşebaşı Kafe Börek menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları