Şirine Ev Yemekleri

Mutfak
Turkish
Rezervasyon
Gerekmez

Şirine Ev Yemekleri Hakkında

Şirine Ev Yemekleri is a turkish restaurant located in Yukarı Mahallesi, Kartal, Istanbul.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

A local restaurant in Kartal.

Etiketler

TurkishKartalIstanbul

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Günün Ev Yemekleri
🍴 Çorba
🍴 Izgara Köfte
🍴 Pilav Üstü

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Şirine Ev Yemekleri'de fiyatlar nasıl?

Şirine Ev Yemekleri, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Şirine Ev Yemekleri nerede?

Yukarı Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Şirine Ev Yemekleri'de ne yenir?

En popüler yemekler: Adana Kebap, Mercimek Çorbası, Izgara Köfte.

What does Şirine Ev Yemekleri serve?

Turkish dishes.

Where is Şirine Ev Yemekleri located?

In Yukarı Mahallesi, Kartal, Istanbul.

Benzer Turkish Restoranları

Menüler: Bilakis menü ve fiyatları · Konak Et Lokantasi menü ve fiyatları · Çiğköfteci Mehmet Usta menü ve fiyatları · Yeniköy Lokantası menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları