Yöre Gözleme

★★★★½4.646 Google yorumu
İstanbulBağlarbaşı Mahallesi₺₺Restoran🕐Mo-Su 12:00-22:00(tahmini)📍 Google Haritalar →
Mutfak
Restoran
Rezervasyon
Gerekmez
Puan
★4.6 (46 yorum)

Yöre Gözleme Hakkında

Bağlarbaşı'nın sakin sokaklarında, Yöre Gözleme, geleneksel lezzetlerin tadı ve köyün huzuruyla buluşuyor. Traditional Türk mutfağının en seçme lezzetlerini sunan mekan, gözleme, lahmacun ve kebap gibi İstanbul'un klasik yemeklerini yeniden yorumlıyor. İçimizdeki çocukken hatıralarımızı canlandıracak bu lezzetler, aile ve arkadaşlarımızla paylaşırken de tatlı anilarımıza katıyor.

🍽️

Ne Sipariş Etmeli?

Yorum Analizi

Genel Duygu

The expected atmosphere at Yöre Gözleme is cozy and inviting, with a warm and welcoming ambiance typical of traditional Turkish restaurants in Istanbul.

Etiketler

Turkish CuisineGözlemeTraditional Restaurant

Menüden Öne Çıkanlar

🍴 Gözleme Çeşitleri
🍴 Ayran
🍴 Çay

Adres & Konum

📍 Google Maps'te Görüntüle

Sık Sorulan Sorular

Yöre Gözleme'de fiyatlar nasıl?

Yöre Gözleme, orta segment (kişi başı ~150-400 TL) bir mekandır.

Yöre Gözleme nerede?

Bağlarbaşı Mahallesi, İstanbul'da yer almaktadır.

Rezervasyon gerekli mi?

Rezervasyon zorunlu değildir ancak yoğun saatler için önerilir.

Yöre Gözleme'de ne yenir?

En popüler yemekler: Izgara Köfte, Mercimek Çorbası, Pilav.

Yöre Gözleme saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

Çalışma saatleri: Mo-Su 12:00-22:00 (tahmini).

What cuisine does Yöre Gözleme serve?

Turkish cuisine

Where is Yöre Gözleme located?

Bağlarbaşı Mahallesi neighborhood, Istanbul

Yorumlar ve Değerlendirme

4.6

46 Google yorumuna göre

Tüm Google yorumlarını gör →

Benzer Restoran Restoranları

Menüler: Tadında Ev Yemekleri menü ve fiyatları

🍽️

İstanbul Rehberi

İstanbul'da Ne Yenir?

Her ziyaretçinin denemesi gereken 20 yemek — lahmacundan baklavaya.

Rehberi oku →

Şu Listelerde De Var

← İstanbul Restoranları